2022 06 28

Krepšinio klubo „Šiauliai“ partneriu tapo „Gubernijos Extra Nealkoholinis“

„Šiaulių“ krepšinio klubas turi naują remėją – įtvirtino bendradarbiavimą su „Gubernijos“ darykloje verdamo alaus prekės ženklu „Gubernijos Extra Nealkoholinis“. Pagal susitarimą, prekės ženklas prie krepšinio vystymo Šiaulių mieste prisidės visapusiškai, remiant tiek vyrų, tiek moterų krepšinio komandas.

Donatas Slanina, „Šiaulių“ klubo direktorius, tikisi, kad šiemet prasidėjęs bendradarbiavimas prisidės ne tik prie miesto, bet ir prie visos Lietuvos krepšinio plėtros.

„Didžiuojamės mūsų užsimezgusia draugyste su Šiaulių pramonės istorijos simboliu – „Gubernijos“ darykla. Ne vienerius metus matome, kad bendrovė tiki miesto sporto ateitimi. Mes tikimės, jog tvirtas rankos paspaudimas užtikrins ne vien mūsų miesto, bet prisidės ir prie visos Lietuvos krepšinio ateities kūrimo, kadangi mes nuolat siekiame sutekti galimybę tobulėti talentingam šalies jaunimui. XVII amžiuje veiklą pradėjusi darykla yra pavyzdys, kad darbo etika, pagarba vienas kitam, begalinių pastangų atidavimas yra kelias į ilgalaikę sėkmę. Šias vertybes stengiamės diegti ir savo organizacijoje, todėl toks vieningas matymas ilgainiui virs tvirtu klubo ir bendrovės bendradarbiavimo pavyzdžiu“, – pasirašydamas partnerystės sutartį sakė D.Slanina.

Savo ruožtu „Gubernijos“ gamybos vadovas Artūras Perednis taip pat džiaugiasi partneryste. „Krepšinis – populiariausia šalyje sporto šaka, vienijanti mus pergalėms. Tuo tarpu Šiauliai – gimtasis mūsų, „Gubernijos“, miestas, kurio gerove rūpintis stengiamės jau kelis šimtus metų. Nuolat palaikome savus – stengiamės paremti, paskatinti ir įkvėpti. Todėl „Gubernijos Extra Nealkoholinio“ parama Šiaulių krepšinio klubui mums taip pat atrodo savaime suprantama. Tikime, kad mūsų parama bus vertingas indėlis komandai siekiant tikslų, ir visi kartu, palaikydami saviškius, galėsime džiaugtis įspūdingomis pergalėmis“, – kalbėjo A. Perednis.

Bendrovės „MV GROUP Production“ valdoma „Gubernija“ puoselėja seniausias aludarystės tradicijas Lietuvoje. Kelis šimtmečius Šiauliuose veikiančioje darykloje saugomos autentiškos gamybos tradicijos bei receptūros. Būdama vienintelė lietuviško kapitalo darykla šalyje, „Gubernija“ aktyviai prisideda prie šalies ir visuomenės, taip pat gimtojo Šiaulių krašto ir jo gyventojų gerovės – remia sporto ir kultūros atstovus, smulkų ir vidutinį mieste veikiantį verslą, pandemijos akivaizdoje nuolat teikė produktinę paramą skirtingoms visuomenės grupėms. „Šiaulių“ klubo ir „Gubernijos Extra Neakoholinis“ partnerystės užuominos krepšinio aistruoliams galėjo būti matomos nuo sezono pradžios – prekės ženklo logotipas jau papuošė žaidėjų marškinėlius, palaikyti savo miesto komandas aistruoliai raginami besivaržant dėl remėjo įsteigtų prizų.