2024 05 20

„Gubernija“ turi naują gamybos vadovą

 

Bendrovės „MV GROUP Production“ valdoma Šiaulių „Gubernijos“ darykla turi naują gamybos direktorių – nuo balandžio 22 d. šias pareigas pradėjo eiti Mindaugas Bistrickas.

Naujasis „Gubernijos“ gamybos vadovas Kauno technologijos universitete yra įgijęs maisto mokslo ir saugos magistro laipsnį, o aludarystės pramonėje dirba nuo 2019-ųjų. Prieš tapdamas „Gubernijos“ komandos dalimi, jis užėmė gamybos vadovo pareigas „Rinkuškių“ alaus darykloje.

„Stipriname savo pozicijas tiek Lietuvos, tiek eksporto rinkose ir siekiame ateinančiais metais 360 metų jubiliejų švęsiančią „Guberniją“ ilgainiui paversti viena konkurencingiausių regiono alaus daryklų. „Guberniją“ ir Mindaugą vienija ne tik didelės ambicijos, bet ir bendra kokybės kartelės, plėtros ir asortimento vizija, todėl neabejoju, kad sėkmingai pasieksime aukščiausius užsibrėžtus tikslus“, – sako „MV GROUP Production“ generalinis direktorius Algirdas Čiburys.

Pasak jo, naujajam gamybos vadovui keliamos užduotys – užtikrinti sklandų „Gubernijoje“ vykdomų projektų įgyvendinimą toliau diegiant inovacijas, didinant gamybos efektyvumą, auginant darbuotojų kompetencijas, gerinant darbo sąlygas bei puoselėjant daryklos tradicijas ir vidinę kultūrą.

Bistrickas teigia, kad jau kurį laiką stebėjo „Gubernijos“ atgimimą. Įmonę įsigijus „MV GROUP Production“, naujasis vadovas sako akylai sekęs daryklos naujienas ir augimą.

„Šiuo metu „Gubernijos“ nealkoholinis alus konkuruoja su didžiausiais prekės ženklais nenusileisdamas savo skoniais, kurie pelnė ne vieną tarptautinį įvertinimą. Be to, gaminiai pasižymi aukščiausia kokybe dėl įdiegtų griežtų gamybos standartų. Kartu tikiu ir matau, kad įmonė turi daug potencialo augti, nes nuolatinis procesų tobulinimas, investicijos į modernią įrangą ir profesionali komanda programuoja sėkmei“, – įsitikinęs naujasis „Gubernijos“ gamybos vadovas.

Jis sako, kad kurs atvirumu grįstą lyderystę komandoje, o aludarystės patirtis ir šio amato technologijų išmanymas leis įgyvendinti drąsius sprendimus, kurie prisidės prie „Gubernijos“ augimo vietos ir užsienio rinkose.

Iš viso M. Bistricko vadovaujamoje komandoje dirba per 90 specialistų. Tarp „Gubernijos“ gamybos vadovo atsakomybių – daryklos konkurencingumo rinkoje didinimas, inovacijų ir technologijų pritaikymas, produktinių naujienų kūrimas, nuoseklus darykloje dirbančių specialistų ugdymas.

Apie „Guberniją“

Šiauliuose jau kelis šimtmečius gyvuojanti „Gubernija“ priklauso AB „MV GROUP Production“, vienijančiai ir kitas tris lietuviškas gamyklas: „Stumbrą“, „Alitą“ bei „Anykščių vyną“. „Gubernijos“  krepšelyje – įvairių rūšių alkoholiniai ir nealkoholiniai alūs bei natūrali duonos gira, gaminama iš specialiai kepamos duonos.

„Gubernijos“ alaus darykla sulaukia pripažinimo ne tik Europoje, bet ir už jos ribų. Vieno didžiausių pasaulinių konkursų „World Beer Awards 2023“ komisija „Gubernijos“ darykloje išvirtam nealkoholiniam „Tamsiajam Eliui“ skyrė net keturis aukščiausius apdovanojimus, tarp kurių – ir geriausio pasaulyje nealkoholinio alaus pripažinimas. Pernai gegužę vykusiuose „European Beer Challenge 2023“ apdovanojimuose „Gubernijos“ gaminiai pelnė dar keturis medalius.

Darykloje veikia 4 gamybos linijos, o 90 „Gubernijos“ darbuotojų 2023 metais pagamino 19 milijonų litrų produkcijos.