2022 10 24

Į sporto pergales – kartu su „Gubernija“

Šiauliuose veikianti „Gubernijos“ darykla toliau reikšmingai prisidės prie Šiaulių miesto sportininkų pergalių. Prasidėjus naujam sezonui „Gubernija“ pratęsė partnerystes su net keturiomis sporto organizacijomis, tarp kurių – ir miestą garsinančios regbio, krepšinio ir futbolo komandos.

Jau antrus metus „Gubernijos“ darykloje verdamo alaus prekės ženklas „Gubernijos Extra Nealkoholinis“ rems pastaruosius kelerius metus Lietuvos regbio padangėje dominuojančią „Baltrex-Šiauliai“ komandą, kuri šį pavasarį aštuntąkart iš eilės iškovojo Lietuvos čempionų titulą.

Taip pat „Gubernijos Extra Nealkoholinis“ toliau padės siekti pergalių ir „Šiaulių“ krepšinio klubo komandoms. Prekės ženklas antrus metus iš eilės užims tiek vertingais talentais pasipildžiusios vyrų, tiek trenerių štabą atnaujinusios moterų komandos pagrindinio rėmėjo vietą.

Kelerius metus iš eilės „Gubernijos Extra Nealkoholinis“ užims ir futbolo akademijos „Šiauliai“ rėmėjo poziciją. Taip pat praėjusiais metais pagrindine Šiaulių „Gintros“ organizacijos – moterų futbolo klubo ir futbolo akademijos – partnere tapusi „Gubernija“ ir toliau prisidės prie vaikų ir moterų futbolo vystymo. Reprezentacinės Šiaulių miesto moterų futbolo komandos marškinėlius šį sezoną toliau puoš „Duonos giros“ prekės ženklas, o akademijos auklėtinių – giros „Rugilė“.

Atspindi vertybes

Pasak „Gubernijos“ daryklos gamybos direktoriaus Artūro Perednio, sprendimą remti Šiaulių miesto sportininkus pirmiausia lėmė „Gubernijos“ prekės ženklo vertybės – bendruomeniškumas, paprastumas, draugystė, patikimumas, palaikymas ir atvirumas.

„Tai – raktiniai žodžiai, atspindintys visą „Gubernijos“ pasaulėžiūrą ir nusiteikimą. Juk ne be reikalo jau tiek laiko mojame vėliava su šūkiu „Už Savus!“. Šiauliuose veikdama daugiau nei 350 metų, „Gubernijos“ darykla nuolat stengiasi puoselėti betarpišką ryšį su miesto bendruomene ir įvairiais būdais prisidėti prie jos bei Šiaulių krašto gerovės – įkvėpti, skatinti ir palydėti į pergales. Tikime, kad reikšminga finansinė parama turės įtakos sportininkų pasiruošimui, o emocinis palaikymas – motyvacijai“, – sako A. Perednis.

Jis atkreipia dėmesį, kad visos „Gubernijos“ remiamos sporto šakos – ypač reikšmingos Šiauliams. Štai regbis – kone vienas ryškiausių Šiaulių miesto simbolių, garsinančių kraštą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, krepšinis – visoje šalyje populiariausia sporto šaka, vienijanti mus pergalėms, o futbolas – kone daugiausia sporto aistruolių vilčių sulaukiantis sportas, kuriam ypač būtinas palaikymas tam, kad galėtų atsiskleisti kuo daugiau talentų.

„Galiausiai, svarbu nepamiršti, kad aukščiausių rezultatų sporto aikštelėse siekia ne tik vyrai, bet ir moterys ir vaikai, kurie dar tik ruošiasi žengti pirmuosius žingsnius profesionalaus sporto link. Mūsų uždavinys yra remti visus šiuos žaidėjus, tokiu būdu ne tik motyvuojant siekti aukščiausių rezultatų, bet ir reikšmingai prisidedant prie komandų populiarinimo ir žinomumo didinimo“, – sako A. Perednis.

Negaili padėkų

Sėkmingomis partnerystėmis džiaugiasi ir „Gubernijos“ remiamų sportininkų atstovai. Štai regbio klubo „Baltrex-Šiauliai“ direktorius Edmundas Ščavinskas dėkoja rėmėjams ne tik už įvairiapusišką paramą, bet ir palaikymą iš tribūnų.

„Džiugu, kad generalinis „Baltrex-Šiauliai“ rėmėjas „Gubernija Extra Nealkoholinis“ po pirmų draugystės metų ir toliau nusprendė likti su mūsų klubu. Esame dėkingi, kad rėmimas neapsiriboja vien finansine parama. Jei organizuojame renginius, tai jų metu tiek dalyviai, tiek sirgaliai visada turi galimybę atsigaivinti „Gubernijos“ produkcija. Vaikai itin pamėgę girą, o suaugusieji – nealkoholinį alų. Šiemet mūsų planus apginti čempionų titulą apsunkina žaidėjų patirtos traumos, tačiau turėdami stiprų rėmėjų palaikymą, nežadame nuleisti rankų. Džiaugiamės, kad „Gubernijai“ tapus mūsų rėmėju, šios daryklos darbuotojai susidomėjo regbiu ir kas kartą sulaukiame vis daugiau sirgalių tribūnose. Mumis tiki, mus mato, kaip patikimus partnerius, tad mes tą pasitikėjimą bandome pateisinti kiekvieną kartą, kai žengiame į aikštę“, – sako E. Ščavinskas.

Tuo tarpu „Gintros“ organizacijos prezidentas Gintaras Radavičius atkreipia dėmesį, kad sklandžiai užsimezgusi partnerystė bėgant metams tik stiprėja, todėl tiki, kad ateinančiais metais ji bus dar rezultatyvesnė.

„Mums labai malonu stiprinti partnerystės ryšius su darykla, kuri pasižymi ne tik inovatyviu požiūriu į savo veiklą, bet ir į profesionalų moterų sportą, pozityvų vaikų fizinį užimtumą, savo krašto sportininkų palaikymą. „Gubernija“ savo pavyzdžiu rodo, kad troškimas nugalėti gali vienyti ne tik komandos narius sporto aikštėje, bet ir bendraminčius iš skirtingų veiklos sričių. Akivaizdu, kad tai ir yra raktas į ilgalaikę sėkmę“, – pasirašant partnerystės su „Gubernija“ sutartį kalbėjo klubo prezidentas Gintaras Radavičius.

Galiausiai, krepšinio klubo „Šiauliai“ ir futbolo akademijos „Šiauliai“ atstovai atkreipia dėmesį, kad gražūs santykiai su „Gubernija“ organizacijas jungia dar gerokai nuo seno.

„Žiūrint į praeitį, mūsų klubo ir „Gubernijos“ draugystė su pertraukomis trunka jau 27-erius metus. Džiugu, kad įmonė išvien su sportu žygiuoja tokį ilgą laiką. „Gubernija“ – tai istorinis Šiaulių miesto prekės ženklas, labai džiaugiamės galėdami būti kartu net ir šiame iššūkių kupiname laikotarpyje. Tikime vieni kitų vertybėmis. O dėka tokio pasitikėjimo bei žygiavimo kartu gimsta ir pergalės bei emocijos aikštelėje“, – sako krepšinio klubo atstovas S. Kardašius.

Gubernija“ kaip ir mūsų akademija siekia išlaikyti savą identitetą, turėti tik lietuvišką komandą, todėl šiaulietiško verslo prisidėjimas mums labai svarbus, ypač moraline prasme. Kiekvienas žaidėjas privalo žinoti, kad už jo nugaros stovi mūsų miesto verslas, kuris savo pelno dalį skiria tam, kad žaidėjas būtų mūsų miesto komandoje. Su „Gubernija“ bendradarbiaujame nuolat, žinoma, kiekvienais metais iš naujo aptardami partnerystės galimybės. Tas ryšys tęsiasi jau daugiau kaip 10 metų“, – džiaugiasi futbolo akademijos direktorius Gintautas Mirauskas.